Security Management System met CWA 14641:2009 certificering
Lijnco beschikt over kennis, ervaring en kwaliteiten om uw waarde drukwerk te beschermen tegen misbruik. Hierbij een kleine greep uit de beveiligingsmogelijkheden die wij aan uw drukwerk kunnen toevoegen: barcodes, unieke nummering, krasinkten, UV inkten, watermerken, pregen, folies, hologrammen, guilloches, verzegelingen en micro tekst.
Beveiligingskenmerken
Elk beveiligingskenmerk heeft haar eigen unieke voordelen. Zo is een onscheurbaar ticket heel praktisch te controleren wanneer er vele bezoekers tegelijkertijd naar binnen willen. En een folie is niet alleen zeer effectief tegen kopiëren van het beveiligd drukwerk maar dient ook nog eens ter verfraaiing. Lijnco biedt u een schat aan mogelijkheden qua producten in beveiligd drukwerk. Te denken valt aan waardebonnen, spaarzegels, tickets, lidmaatschapskaarten, parkeerbewijzen, card carriers, telefoonkaarten en cheques.
CWA 14641:2009 Certificaat
Wij begrijpen als geen ander hoe belangrijk de procedures rondom de productie van beveiligd drukwerk zijn. Wij hebben ons Security Management Systeem laten certificeren conform de CWA 14641:2009 norm door Stichting VPGI Certificaat. Met deze certificering voldoet Lijnco aan de internationale richtlijnen die zijn opgesteld voor producenten van beveiligd drukwerk.
Lid Vereniging ECHT
Lijnco is, naast het lidmaatschap van het Koninklijk Verbond van Grafische Ondernemingen (KVGO), lid van de Verening ECHT. Leden van de Vereniging ECHT zijn bedrijven, die het Security Management Systeem (SMS) hebben ingevoerd, met succes de SMS-audit door een erkende certificerende instelling hebben doorlopen en in het bezit zijn van een geldig SMS of CWA-certificaat.
Kortom Lijnco is uw partner voor al uw beveiligd en waarde drukwerk.