Kennis maken

Sales

 

 

Hanjo Battjes
Country Manager Nederland
T: +31 (0)6 538 988 60 | +31 (0)50 366 9500
E:
h.battjes@lijnco.nl

Rik Hendrikse
Senior Accountmanager
T: +31 (0)6 550 004 14
E:
r.hendrikse@Lijnco.nl

Aljan Schuurmans
Senior Accountmanager
T: +31 (0)6 550 003 13
E: a.schuurmans@lijnco.nl

 

 

 

Commerciële backoffice

 

 

Jeroen Hoving
Senior Projectmanager
T: +31 (0)6 224 217 95 
M:+31 (0)50 366 9402
E: j.hoving@lijnco.nl

 

 


Anne Werkman

Projectmanager Operations Lijnco
T: +31(0)50 366 94 72 | +31 (0)6 511 843 10
E: a.werkman@lijnco.nl

Tjeerd Visser
Technisch Specialist
T: +31 (0)6 275 315 54
E: t.visser@lijnco.nl

Peter Abbringh
Technische Ordermanager
T: +31 (0)50 366 9420
E: p.abbringh@lijnco.nl

Dorien van Bruggen
Commercieel ordermanager
T: +31 (0)50 366 9502
E: d.bruggen@lijnco.nl

Aafke Molenaar
Commercieel ordermanager
T:+31 (0)50 3669424
E: a.molenaar@lijnco.nl

Michel Friso
Commercieel ordermanager
T: +31 (0)50 366 9446
E: m.friso@lijnco.nl

Vries, Thea de
Medewerker Sales Support & Customer Service

T: +31 (0)50 366 9556
E: salessupport@lijnco.nl  

 
Om deze website optimaal te laten functioneren gebruiken wij cookies. Voor meer informatie zie ons cookiebeleid.